Mój koszyk 0

Cotton Ball Lights Polska

Cotton Ball Lights Polska

Zakochani w nasyconych kolorach - zachwyciliśmy się ideą na proste wprowadzanie koloru do wnętrz. Miękkie światło przebijające przez bawełniany oplot całkowicie nas zaczarowało i postanowiliśmy pokazać je także Wam.

Niedługo miną cztery lata od kiedy pierwsza partia Cotton Ball Lights, za naszym pośrednictwem, pojawiła się w sklepach. Wtedy nikt nie znał tych bawełnianych kul, ale my byliśmy przekonani, że je pokochacie. 

Zaprosiliśmy do współpracy świetnie sklepy z designem i wyposażeniem wnętrz, otworzyliśmy pierwszy sklep internetowy i, małymi krokami, zaczęliśmy budować markę Cotton Ball Lights w Polsce.

Dziś, jako wyłączny sprzedawca Cotton Ball Lights w Polsce i Wielkiej Brytanii realizujemy zamówienia współpracujących sklepów, prowadzimy sprzedaż przez sklep internetowy i, w Warszawie, jedyny w Polsce sklep stacjonarny z pełnym wyborem kolorów Cotton Ball Lights. 

W podwarszawskim Zakręcie otworzyliśmy nowoczesne Centrum Dystrybucji i Spedycji, pozwalające obsłużyć wciąż rosnącą ilość zamówień z całej Europy.

Marka Cotton Ball Lights doczekała się naśladowców, wielu pomysłów DIY ("zrób to sam"), a tanią wersję girland wypuściły nawet sklepy sieciowe.

Obiecujemy, że Cotton Ball Lights zawsze będą kojarzyć się z jakością - dbamy o jakość wykonania i obsługę klienta, produkty objęte są gwarancją a przewody mają certyfikaty bezpieczeństwa dopuszczające sprzedaż na terenie Unii Europejskiej.

Fabryka w Tajlandii, która produkuje dla nas kule, jest objęta programem Fair Trade (Sprawiedliwego handlu), który gwarantuje godziwe zarobki pracownikom, niewykorzystywanie pracy dzieci i odpowiedzialność ekologiczną.

Respektujemy prawo zwrotu i reklamacji - rozpatrujemy również reklamacje produktów Cotton Ball Lights kupionych w innych krajach Europy.

Oryginalne Cotton Ball Lights łatwo poznać po etykiecie z charakterystycznym logotypem - i do zakupu takich właśnie serdecznie zachęcamy.

 

Sklepy firmowe:

www.cottonballlights.pl (fb.com/cottonballlights)

Sklep stacjonarny: Warszawa, ul. Chmielna 31 (fb.com/CBLWarsaw)

Oryginalne Cotton Ball Lights można też znaleźć w dobrych sklepach z wyposażeniem wnętrz.

Pracuj z nami!

 

Cotton Ball Lights Warszawa


Sklep internetowy Cotton Ball Lights
tel. +48 661 377 885
sklep@cottonballlights.pl
pon - pt 10:00-15:00

Sklep stacjonarny Warszawa
tel. +48 505 113 509
ul. Chmielna 31, Warszawa
Pracujemy: pn-pt 11-20, sb. 11-19, niedz. 11-18
 

Newsletter