Mój koszyk 0

Cotton Ball Lights Polska

Cotton Ball Lights Polska

Zakochani w nasyconych kolorach - zachwyciliśmy się ideą na proste wprowadzanie koloru do wnętrz. Miękkie światło przebijające przez delikatny oplot całkowicie nas zaczarowało i postanowiliśmy pokazać je także Wam.

Niedługo miną cztery lata od kiedy pierwsza partia Cotton Ball Lights, za naszym pośrednictwem, pojawiła się w sklepach. Wtedy nikt nie znał tych pięknych kul, ale my byliśmy przekonani, że je pokochacie. 

Zaprosiliśmy do współpracy świetnie sklepy z designem i wyposażeniem wnętrz, otworzyliśmy pierwszy sklep internetowy i, małymi krokami, zaczęliśmy budować markę Cotton Ball Lights w Polsce.

Dziś, jako wyłączny sprzedawca Cotton Ball Lights w Polsce realizujemy zamówienia współpracujących sklepów oraz prowadzimy sprzedaż przez sklep internetowy.

W podwarszawskim Zakręcie otworzyliśmy nowoczesne Centrum Dystrybucji i Spedycji, pozwalające obsłużyć wciąż rosnącą ilość zamówień z całej Europy.

Marka Cotton Ball Lights doczekała się naśladowców, wielu pomysłów DIY ("zrób to sam"), a tanią wersję girland wypuściły nawet sklepy sieciowe.

Obiecujemy, że Cotton Ball Lights zawsze będą kojarzyć się z jakością - dbamy o jakość wykonania i obsługę klienta, produkty objęte są gwarancją a przewody mają certyfikaty bezpieczeństwa dopuszczające sprzedaż na terenie Unii Europejskiej.

Respektujemy prawo zwrotu i reklamacji - rozpatrujemy również reklamacje produktów Cotton Ball Lights kupionych w innych krajach Europy.

Oryginalne Cotton Ball Lights łatwo poznać po etykiecie z charakterystycznym logotypem - i do zakupu takich właśnie serdecznie zachęcamy.


Sklepy firmowe:

www.cottonballlights.pl (fb.com/cottonballlights)


Oryginalne Cotton Ball Lights można też znaleźć w dobrych sklepach z wyposażeniem wnętrz.

 Cotton Ball Lights
tel. +48 501742888
sklep@cottonballlights.pl

Większość zamówień realizujemy w ciągu 24 godzin, żeby paczka dotarła do Ciebie już następnego dnia!

Newsletter