Mój koszyk 0

Cotton Ball Lights Polska

Reklamacje

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze zestawy dotarły do Was w idealnym stanie i działały bardzo długo. W tym celu sprawdzamy każdy przewód przed wysłaniem, a kule pakujemy ręcznie.

Niemniej, może sie zdarzyć, że przewód z jakiegoś powodu przestanie świecić. Dajemy Wam naszą gwarancję, że przy zwykłym, domowym użytkowaniu będzie działał przez rok - i bierzemy na siebie konsekwencje tego zobowiązania.

Ważne! Nie posiadamy w sprzedaży żarówek żarowych, jako zapas służą te dołaczone do każdego przewodu. 


Respektujemy prawo zwrotu i reklamacji. 

Jeśli przewód przestał działać w ciągu roku od daty zakupu, to:

- sprawdź, czy przepaliła się żarówka. Jeśli tak - wymień ją na zapasową, która dołączona jest do przewodu.

- jeśli nie i problem jest większy, zadzwoń do nas lub napisz na mail reklamacje@cottonballlights.pl a znajdziemy rozwiązanie. 

Jeśli będziesz wysyłał uszkodzony przewod najpierw skontaktuj się z nami: 609799092

 

Do ewentualnej przesyłki  z przewodem włóż: numer zamówienia z naszego sklepu lub kopię paragonu oraz adres, na jaki mamy wysłać nowy przewód.

Zwracamy koszt przesyłki przewodu listem poleconym (przesyłka do 350 gram kosztuje 9,80 pln), dlatego podaj również numer konta, na jakie mamy przelać tę należność.

Nowy przewód wyślemy w ciagu trzech dni od otrzymania reklamacji. W przypadku przesyłki wysłanej spoza granic Polski nie zapewniamy zwrotu poniesionych kosztów. 

Reklamacje z zamówień hurtowych i ze współpracujących sklepów realizuje Magazyn CBL, Wąska 14, 05-077 Zakręt

 

 

Formuarz reklamacji możesz pobrać klikając TUTAJ


Klient, któremu zepsuł się nasz przewód, ale minął rok od zakupu i nie ma prawa do wymiany, dostaje 30% zniżki na zakup nowego - takiego samego.

 

Przewody LED:

Niektóre lampki LED świecą po wyłączeniu, ponieważ wystarcza im minimalny prąd upływności wyłącznika (kiedy włącznik jest włączony pomiędzy jego stykami przepływa bardzo mały prąd zwany prądem upływności) lub instalacji. Nawet pojemność elektryczna włącznika wystarczy, aby zaobserwować słabe świecenie. Zużycie energii w takim wypadku jest bliskie zeru, jest niemierzalne i jednocześnie niewykrywalne przez zwykłe urządzenia wykazujące pobór mocy jak np. tzw. licznik energii elektrycznej w domu.


Cotton Ball Lights
tel. +48 501742888
sklep@cottonballlights.pl

Większość zamówień realizujemy w ciągu 24 godzin, żeby paczka dotarła do Ciebie już następnego dnia!

Newsletter